Muharrem İnce: Koltuğa yapışanlar kalkmamak için her yolu deniyor

CHP’de 24 Haziran seçimlerinin ardından başlayan olağanüstü ‘kurultay’ tartışmaları sürerken Muharrem İnce konuyla ilgili açıklama yaptı.

Muharrem İnce: Koltuğa yapışanlar kalkmamak için her yolu deniyor

Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP) aralarında İstanbul, İzmir ve Ankara il başkanlarının da olduğu 59 il başkanından Genel Merkez yönetimine destek açıklaması yaptı. Ankara’da toplanan il başkanları adına ortak açıklamayı Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener "Kamuoyu önünde sosyal medyada basın açıklamaları ve yürütülen olağanüstü kurultay için başlatılan imza süreci partimize zarar vermektedir. CHP İl Başkanları olarak kurultay tartışmalarının imza skoruna dönüştürülerek kamuoyu önünde yapılmasını doğru bulmuyoruz." dedi.

İNCE: İBRETLE VE ÜZÜLEREK İZLİYORUM

Bu gelişmenin ardından bir açıklama da CHP’nin 24 Haziran cumhurbaşkanlığı seçimleri için aday gösterdiği Muharrem İnce’den geldi. İnce, resmi twitter hesabından yaptığı açıklamasında, "Partimdeki gelişmeleri ibretle ve üzülerek izliyorum. Koltuğa yapışanlar kalkmamak için her yolu deniyor, her yola başvuruyor. Herşeye rağmen umut galip gelecek, değişim çok yakında." dedi.

 

 

Partimdeki gelişmeleri ibretle ve üzülerek izliyorum. Koltuğa yapışanlar kalkmamak için her yolu deniyor, her yola başvuruyor. Herşeye rağmen umut galip gelecek, değişim çok yakında.

— Muharrem İNCE (@vekilince) 26 Temmuz 2018

 

İLGİLİ HABER: CHP’de 59 il başkanı 'devam' dedi

 

CHP muharrem ince kurultay olağanüstü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konsensüs'ten İstanbul için seçim anketi
Konsensüs'ten İstanbul için seçim anketi
Tacizi protesto eden öğrencilerden 15’ine uzaklaştırma cezası
Tacizi protesto eden öğrencilerden 15’ine uzaklaştırma cezası