Homofobik lince tepkiler büyüyor

Şarkıcı Mustafa Ceceli'nin, basına sızdırdığı eski eşi Sinem Gedik'in şarkıcı İntizar’la ilişkisi olduğunu iddia ettiği gizli çekim videonun yayınlanmasının yankıları sürüyor.

Homofobik lince tepkiler büyüyor

Şarkıcı Mustafa Ceceli, eski eşi Sinem Gedik'in velayetindeki müşterek çocuklarının velayetini almak için açtığı davada, kendisine bir başkası tarafından gönderildiğini iddia ettiği gizli kamera kayıtlarıyla İstanbul Nöbetçi Aile Mahkemesi’ne başvurarak, eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar'ın eşcinsel ilişki yaşadığını iddia etti.

Ceceli ayrıca Gedik’e bağlanan yoksulluk nafakasının kaldırılmasını ve eski eşi Sinem Gedik için kendisi, oğlu ve yeni eşi Selin İmer’e yaklaşmaması için uzaklaştırma kararı çıkarılmasını talep etti.

YAPIMCI POLAT YAĞCI İNTİZAR’IN SÖZLEŞMESİNİ FESHETTİ

Mustafa Ceceli’nin ortaya attığı iddialar üzerine İntizar'ın bağlı çalıştığı yapım şirketinin sahibi Polat Yağcı, sosyal medyadan açıklama yaparak İntizar'la bağlarını kopardığını açıkladı. 

 

CENGİZ SEMERCİOĞLU'NUN YAZISI TEPKİ TOPLADI

Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu'nun "Yılın skandalı sonunda patladı" başlığı ile iddiaya dair yazdığı yazıda tepki toplayan şu ifadelere yer verdi.

Bu iddialar Mustafa Ceceli’nin dava dosyasında yer aldı. Ancak ben de gözlerimle gördüm, durum iddianın ötesinde, gerçek...

Yaklaşık 1 yıldır derin magazin kulislerinde konuşulan bu konu, Ceceli’nin İstanbul Nöbetçi Aile Mahkemesi’ne velayetin değiştirilmesi için yaptığı başvuruyla dün resmen su yüzüne çıktı.

Pandora’nın kutusunun açılmasıyla önümüzdeki günlerin en çok konuşulacak magazin bombası da patlamış oldu...

 

İNTİZAR AÇIKLAMA YAPTI

Yaşananlara ilişkin açıklama yapan şarkıcı İntizar ise şunları söyledi:

“İnsanların bedenleri, ruhları, mahremiyetlerine dil uzatılması ahlaksızlık, namuzsuzluk, edepsizlik ve bel altı vurmaktır. Boşanalı 1.5 yıl oldu. Ve eşinden kendi isteyerek boşandı. Bir başkasıyla evlendi. Boşanması ve yeni evliliği sürecinde prestiji, güvenilirliği kamuoyu önünde kayboldu. İstediği çevrelere giremedi.

Şimdi bu konular üzerinden kendini aklamaya çalışıyor. O konular son derece bağımsız konulardır. Beni bu şekilde itibarsızlaştırmaya çalışamaz! Üstelik kanunlar önünde büyük suç işliyor. Evin içine kamera koyuyor. Eski eşi Sinem Gedik ona dava açtı.”

İNTİZAR'A YÖNELİK HOMOFOBİK LİNCE ÜNLÜ İSİMLERDEN TEPKİ YAĞDI

Özel hayatın gizliliğinin hiçe sayıldığı haberlere ve homofobiye karşı Cem Adrian, Hazal Kaya, Murat Dalkılıç, Behzat Uygur gibi ünlü isimler sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarda İntizar ve Sinem Gedik’e destek mesajı verilirken cinsel yönelimi bahanesiyle İntizar’ın iş akdinin feshedilmesi eleştirildi.

intizar sinem gedik mustafa ceceli homofobi polat yağcı cengiz semercioğlu hazal kaya cem adrian behzat uygur murat dalkılıç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konsensüs'ten İstanbul için seçim anketi
Konsensüs'ten İstanbul için seçim anketi
Tacizi protesto eden öğrencilerden 15’ine uzaklaştırma cezası
Tacizi protesto eden öğrencilerden 15’ine uzaklaştırma cezası