Muharrem İnce Üsküdar'dan seslendi: Erdoğan çık karşıma

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Üsküdar'da yaptığı mitingde Erdoğan'a seslendi.

Muharrem İnce Üsküdar'dan seslendi: Erdoğan çık karşıma

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Üsküdar'da yaptığı mitingte Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenerek televizyon ekranlarında karşılıklı tartışma teklifini yineledi. İnce, "Sana evinin dibinden sesleniyorum, sen de şu kadar yürek, bilgi varsa çık televizyonda karşıma! Hani sen dünya lideriydin, niye gelemiyorsun" dedi. 

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Üsküdar'da yaptığı konuşmanın satır başları şöyle: 

- Az önce Beykoz çayırında bir miting yaptık. Fakat çim olduğu için otobüs battı. Gerçi Türkiye'yi batıranların yanında bir otobüs batmış bir şey mi? Otobüs battı sağolsun, milletvekilimiz kendi otobüsünü verdi, emanet otobüsle konuşacağız. 

- Bugün 41. gün, 93. miting. Sokaktaki değişim rüzgarı, heyecan, umut bana şunu söyletiyor: Bu iş bitti, bu iş TAMAM! Seçim ciddi bir iştir, son ana kadar devam eden bir iştir. 24 Haziran'a kadar her biriniz 3 kişiyi ikna edeceksiniz, söz mü? 

'TELEFONLARINIZ DİNLENMEYECEK'

- Üsküdar'dayız, Yavuztürk Mahallesi hala aynı kadere mahkum. 16 yıldır Türkiye'yi, 24 senedir İstanbul'u yönetiyor. 

- Müslümanlığa en büyük zararı bunlar verdi. Bunlar böyle, "Haram helal ver Allahım, garip kulun yer Allahım."

- OHAL'i kaldıracağız, Türkiye hukuk devleti olacak, özgürleşecek.

- Yalova'da bir pazarcı abla telefon açtı, dedi ki, Muharrem Bey ofisine geldim seni bulamadım. Telefonda söyle dedim, söyleyemem dinleniyor dedi. Türkiye'nin geldiği durumu görüyor musunuz? Türkiye'yi yeniden telefonları dinlenmeyen bir ülke yapacağız. 

'ERDOĞAN ÇIK KARŞIMA'

- Erdoğan'a evinin dibinden bir kez daha sesleniyorum. Sen dünya liderisin Erdoğan, çakma dünya lideri. Ben ustayım diyorsun, bana da çırak diyorsun. De, dilin kemiği yok. Sana evinin dibinden sesleniyorum, sen de şu kadar yürek, bilgi varsa çık televizyonda karşıma! Hani sen dünya lideriydin, niye gelemiyorsun! Üsküdarlılar, Erdoğan'la aynı şehirde yaşıyorsunuz. Televizyonda çıksın mı karşıma? (Evet cevapları) Bak seni istiyor Üsküdarlılar Erdoğan, çık karşıma. Ben ekonomi tartışamam, diplomam yok diyorsan ona karışmam. Arkamdan atıp tutma. Arkamdan konuşuyorsun, siyaset er meydanı işidir. Evinin önünden sesleniyorum sana. 

'MİLLETİMİZ İÇİN SANA BİLE GELDİM'

- Terörü istismar ediyorsun. Bir gün barış, bir gün savaş diyorsun. Asfaltların altına bomba döşenirken seyrediyorsun, sonra şehit babası oluyorsun. Bir gün idam istiyorsun, sonra İmralı'yla ** arasında postacılık yapıyorsun. 

- Diyor ki, Demirtaş'a gitti. Gittim, sana mı soracağım. Akşener'e de gittim, Demirtaş'a da gittim. Milletimiz için sana bile geldim. 

- Meydanlara geliyor, "Sizden birisiyim" diyor. 16 yıl önce öyleydi ama harama bulaştı, saraylı oldu. O artık beyaz Türk, saraylı! Giydiği yerli değil, yediği yerli değil, gezdiği yerli değil. Ondan kurtulacağız.

muharrem ince chp erdoğan üsküdar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Londra’da 'Yokoluş İsyanı'
Londra’da 'Yokoluş İsyanı'
Berat Günçıkan hayatını kaybetti
Berat Günçıkan hayatını kaybetti