Karamollaoğlu ve Kılıçdaroğlu ittifak görüşmesi yapacak

Temel Karamollaoğlu, gündemle ilgili soruları yanıtladı.

Karamollaoğlu ve Kılıçdaroğlu ittifak görüşmesi yapacak

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar'ı makamında ziyaret etti. 

Karamollaoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun görüşme talebinde bulunduğu hakkındaki soruya, "Sayın Kılıçdaroğlu bir görüşme talebinde bulundu. Önümüzdeki hafta başında görüşebiliriz. Biz ittifaklarla ilgili kanaatlerimizi daha önce duyurmuştuk. Mahalli seçimlerde ittifakların söz konusu olmadığını ancak seçim bölgeleri bazında birtakım dirsek temaslarının olabileceğini söylemiştik." ifadelerini kullandı.

SAADET PARTİSİ GENEL MERKEZİ'NİN TAŞINMASI

Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Karamollaoğlu, Eski Başbakan Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan ve damadı Mehmet Altınöz'ün, Saadet Partisi Genel Merkezi'nin tahliye edilmesine ilişkin açtıkları davayı kazanmaları konusundaki bir soruya, "Adli süreç tamamlandı ve biz yeni bir yer arayışı içindeyiz. Mekan değişebilir, biz yolumuza başka mekanda devam edebiliriz. Bu bizim çalışmalarımızı engellemez." diye konuştu.

'TARIM SEKTÖRÜNÜN SORUNU, BÜTÜN ÜLKENİN SORUNUDUR'

Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar ise dünyada tarım sektörünün enerji sektörü ile başa baş gittiğini vurguladı.

Bayraktar, tarım sektöründe yaşanacak bir sorunun herkesi etkileyeceğini belirterek, "Tarım sektörünün sorunu bütün ülkenin sorunudur ve bence ülkenin beka sorunudur. Orta ve uzun vadede bu sektörün sorunlarını çözmemiz mümkün olabilir diye düşünüyorum." dedi.

temel karamollaoğlu cumhuriyet halk partisi kemal kılıçdaroğlu saadet partisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konsensüs'ten İstanbul için seçim anketi
Konsensüs'ten İstanbul için seçim anketi
Tacizi protesto eden öğrencilerden 15’ine uzaklaştırma cezası
Tacizi protesto eden öğrencilerden 15’ine uzaklaştırma cezası