CHP Sözcüsü Öztrak'tan ittifak açıklaması

CHP' Sözcüsü Faik Öztrak yerel seçim öncesinde gündeme gelen ittifaklar konusunda açıklama yaptı

CHP Sözcüsü Öztrak'tan ittifak açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı yapıldı. Toplantı sonrasında CHP Sözcüsü Faik Öztrak, açıklamalarda bulundu. Yerel seçimlerde ittifak iddialarına ilişkin "Gündemimizde kesinlikle ittifak yok" diyen Öztrak'ın açıklamalarından satır başları şöyle: 

" KOBİ'lere verilen destek kredisi uygulaması doğrudur. Bu uygulamanın son derece kurallı ve şeffaf olarak yapılması lazım. Memleketin gerçek sorunu olan demokrasi açığı alınan önlemler içinde yok. Ama sayın Erdoğan nihayet şunu söyledi. Yapısal reforma ihtiyacı var.  Bir an önce geçmişteki hataları telafi edecek kararları iktidar göstermelidir. Ciddi çabaları olan güven veren bir program hemen faaliyete geçirilmelidir. "

ŞARBON TEHLİKESİ

" Türkiye ikditar üreticiyi desteklemek yerine ithalata sarılmıştır. Dünyada sığır ithalata yapan ikinci ülkeyiz. Türkiye'yi ithal ete mahkum ettiler, bari kontrol etsinler. "

İTTİFAK AÇIKLAMASI

" Gündemimizde kesinlikle ittifak yok. Bizim CHP olarak bir iddiamız var, belediyeciliği biz biliriz. Tabanda mütabakatı sağlayacak, başka partilere oy veren seçmenlerin oyunu alacak belediye başkanlarıyla çıkacağız. Gündemimizde kesinlikle ittifak yok. Yarım ağızla söylediğimi düşünen basın mensupları dudaklarımı okusun: Gündemimizde kesinlikle ittifak yok

Gidin İstanbul'a bakın belediyelere. İnsanlar nereye gidip nefes alıyor? Hangi belediyeler var orada? "

chp cumhuriyet halk partisi myk merkez yÖnetim kurulu yerel seçim ittifak kobi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Londra’da 'Yokoluş İsyanı'
Londra’da 'Yokoluş İsyanı'
Berat Günçıkan hayatını kaybetti
Berat Günçıkan hayatını kaybetti